ihlas armutlu tatil köyü


ihlas armutlu ttail köyü hakkında pek çok sitede bilgiler içermektedir. Ancak geçen sene bizzat kendim içeri girip şööyle bir çevre kontrolü yaptım.

izlenimlerim.: ihlas Armutlu tatil köyü ,ailece rahat ,huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için güzel bir yer.Plajı gayet yeterli,Bayanların denize gireceği özel plaj var. Ancak deniz bölgesini dolayı kendini bilmez bir kaç kişi de yok değil.grevliler anında olaya müdahale ediyorlar.

Çevre olarak gayet temiz.Bir mısır aldım yedim. Mısırı güzeldi. sadece 1 zeytin dükkanı olması rekabeti baltalamış doğrusu. Halbu ki armutlu zeytin ülkesi. Rekabet olsun ki ,oranın halkı daha kaliteli ve ekonomik zeytine kavuşsun.

kısaca: MAŞALLAH ADAMALAR GÜZEL YAPMIŞ. Bİ DE HER YIL ÖDENEN O AİDATLAR OLMASA

ihlas armutlu tatil köyü” için 2 yorum

 • Ağustos 12, 2009 tarihinde, saat 11:19 am
  Permalink

  350 aileyi mağdur ettiğiniz alışveriş merkezinin üst prefabrik kısmını yıkmaya niyetiniz varmıdeniz görenlerle aynı ücreti verdik dairenin değerini düşürdünüz sizi ALLAHA havale ediyorum 15 gün rahat bir tatil yapamadık her yer çok kalabalık

  Yanıtla
 • Ağustos 12, 2009 tarihinde, saat 11:48 am
  Permalink

  04b04a13 kodlu dairemin kiraya vermiştim lütfen dokümünügönderin.16__23 temmuz arasını bana 850 lira vereceğinizi soyleyip 615 yatırdınız

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir