Fıstıklı Pansiyon (Ünver Aile Pansiyonu) | Armutlu Pansiyon
 

Fıstıklı Pansiyon (Ünver Aile Pansiyonu)

22 Haziran 2012 Cuma

Fıstıklı Pansiyon (Ünver Aile Pansiyonu) güzel bir tatil geçirmeniz için sizi Fıstıklıya bekliyor. Marmaranın incisi Armutlu'nun Fıstıklı Köyü Pansiyonları son zamanlarda aşırı derecede hareketlenmeye başladı. Yerinizi ayırmanız için acele edin. Fıstıklı Pansiyonlarına erken rezervasyon yaptırma ayrıcalığını yaşayın.
Fıstıklı Köyünde Faaliyet gösteren Fıstıklı Ünver Pansiyonunu dilerseniz yakından tanıyalım.Fıstıklı köyü Pansiyonlarına bir yenisi daha eklendi.


İLETİŞİM: 0532 799 68 11 Yeşil doğanın, kumsalın, masmavi denizin buluştuğu Fıstıklı harika bir tatil köyüdür. Geçmişi 1400'lü yillara dayanan eski bir yerleşim olan Fistikli'nin adini bolca yetişen lezzetli fistiklarindan aldığı bilinir.
Fıstıklı'da Güzel, sakin, huzurlu bir tatil geçirmeniz için Ünver Pansiyon olarak 2012 sezonunda yenilenmiş tesisimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Kiralık Apartlar

Kiralık evler

İletişim: Fıstıklı köyü (İskele meydanı) Armutlu / YALOVA

Tel: 0226 535 61 11
0532 799 68 11
0533 552 41 57

3 yorum:

Nurdan Yurtsever dedi ki...

Ünver Pansiyon
eski ve yeni yapılan evlerden ve verilen hizmetlerden doloyı ünver pansiyon Ailesıne sonsuz Tesekkürler.
oyol ailesi adina
Nermin oyol

nazife törün dedi ki...

MERHABALAR. EŞİMLE AĞUSTOS AYINDA GELMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ. ODA FİYATLARINIZ NEDİR? ÇOCUK YOK. BAYANLAR PLAJINA YAKINMISINIZ ?

nazife törün dedi ki...

merhabalar. ağustos ayında eşimle gelmeyi düşünüyorum. oda fiyatlarınınz nedir acabaa? çocuk yok . bir de bayanlar plajına yakınmısınız?

 
 
Copyright © Armutlu Pansiyon
Gizlilik Kullanım HP | blog by Haberler